Nicolae Mîndrescu, deputat AUR de Vâlcea: Hai să facem din 10 februarie o zi de mândrie națională! Cumpără Produse Românești, sprijină România!

joi, 6 februarie 2025

Dragi români,

Pe 10 februarie, avem o șansă unică să arătăm că ne pasă de țara noastră și de cei care muncesc cu hărnicie. Alegeți să cumpărați doar produse românești de la producătorii noștri locali, din piețele tradiționale. Fiecare leu cheltuit pe un produs românesc este un vot pentru economia noastră, pentru comunitățile noastre și pentru viitorul României.

Nu lăsați marile lanțuri străine să ne înăbușe spiritul antreprenorial! Cumpărând de la micii producători, sprijinim valorile noastre autentice, păstrăm tradițiile vii și construim o țară mai puternică.

Hai să facem din 10 februarie o zi de mândrie națională! Cumpără Produse Românești, sprijină România! 🇷🇴

Nicolae Mîndrescu, deputat AUR de Vâlcea

#AUR #10Februarie #ProduseRomânești #SusțineProducătoriiLocali

Împreună, putem schimba lucrurile! ✊

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Ultimele stiri

  • PUBLICITATE

  • PARTENERI MEDIA

  • © 2025 Ziarul de Valcea. Toate drepturile rezervate.

    Web Design by DowMedia

    Ne gasiti si pe