|miercuri, septembrie 23, 2020
  • Follow Us!

Virgil Pirvulescu, candidat PNL la Primaria Ramnicu Vâlcea: Impreună cu echipa mea vom pune bazele unui centru pentru Dezvoltarea IMM-urilor din orașul nostru 

FB_IMG_1598905423079

👩‍🍳 Antreprenorii locali din Râmnicu Vâlcea au nevoie de sprijinul Administrației Publice Locale, astfel că, împreună cu echipa mea vom pune bazele unui centru pentru Dezvoltarea IMM-urilor din orașul nostru.

💵Centrul pentru Dezvoltarea IMM va fi un serviciu care va ajuta IMM-urile locale să identifice și să acceseze Fonduri Europene, Granturi Internaționale, să atragă Fonduri de Investiții sau Împrumuturi comerciale avantajoase.

📈Trebuie să înțelegem o dată pentru totdeauna că orice investiție locală este extrem de importantă. Primăria Râmnicu Vâlcea va susține acest Centru pentru Dezvoltarea IMM reușind, astfel, să încurajeze mediul privat autohton să se dezvolte și să fie competitiv la nivel național și internațional.

Împreună #deschidemorașul pentru investiții! Totul începe cu un vot, hai că #sepoate!💪🏻

Virgil Pirvulescu, candidat PNL la Primaria Ramnicu Vâlcea

Leave a Response