|sâmbătă, decembrie 10, 2022
  • Follow Us!

Sorin Romcescu (PSD), un PRIMAR pentru SLĂTIOARA, care oferă “SOLUTII, NU DISCUTII “ ! 

primar-slatioara1 romcescu

Romcescu Slatioara

DRAGI PRIETENI,
CETATENI AI COMUNEI SLATIOARA,
Vin in fata dumneavoastra, cu inima deschisa pentru a treia oara, si indraznesc cu respect , sa va solicit sprijinul la functia de primar al comunei Slatioara , deoarece , am certitudinea , ca pot si sper sa duc la bun sfarsit proiectele pentru dezvoltarea comunei noastre.
Argumentez cu realizari ,cu fapte , care se pot vedea. In cele doua mandate, 2008-2012 si 2012-2016, dorinta mea a fost sa nu va dezamagesc,ceea ce am promis in oferta electorala, pentru care am fost primar,realizandu-se integral.
Acum, pentru acest mandat 2016-2020 , voi veni impreuna cu echipa de consilieri locali ,reprezentanti ai Partidului Social Democrat ,cu o oferta serioasa, bazata pe proiecte pentru dezvoltarea in continuare a comunei noastre.
Oameni buni , va multumesc, pentru sustinere …si nu uitati : suntem “APROAPE DE OAMENI “,“SOLUTII,NU DISCUTII “ !
Impreuna, am reusit sa progresam mult ,sa formam o comunitate activa ,a carei implicare este vizibila.Comuna Slatioara a inflorit, este pe un drum bun.
Vreau sa va simt aproape ,ca intotdeauna !!!
Impreuna vom reusi sa atingem ,sa realizam tot ce se poate accesa pentru comunitatea noastra !
VA MULTUMESC !

One Response to Sorin Romcescu (PSD), un PRIMAR pentru SLĂTIOARA, care oferă “SOLUTII, NU DISCUTII “ !

  1. Ion Paraschivoiu

    Succes!

     

Leave a Response