ANGAJAM AGENTI VANZARI CU LIVRARE DIN CAMION!

miercuri, 25 noiembrie 2015
cid:image001.png@01D12797.00A344E0
ANGAJAM AGENTI VANZARI CU LIVRARE DIN CAMION.
Responsabilitati: dezvoltarea portofoliului de clienti si atributii referitoare la incarcare, livrare, comenzi, facturare, incasare.
Daca aveti domiciliul stabil in Rm. Valcea, experienta in vanzari de tip van-sales min. 2 ani, permis categ. B, obligatorie experienta in conducere camion (min 3,5 tone) si sunteti interesat de un pachet salarial motivant, atunci va rugam sa trimiteti un cv pe email [email protected] sau la fax: 021.206.69.99.
Detalii suplimentare la 021.206.69.47

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Ultimele stiri

  • PUBLICITATE

  • PARTENERI MEDIA